BLUETOOTH

Shfajësohet më në fund! Arbana uron Xhemin për ditëlindje dhe asnjërit nuk ia priste mendja!

18:00 - 05.01.19 Gazeta Shqiptare

Arbana Osmani për shkak të ditëlindjes së shoqes së saj të ngushtë nisi ditën e enjte me një maratonë fotosh pak të “sikletshme”. Por këtë herë Arbana na ka surprizuar sërish pasi për të uruar Xhemi Shehun ka publikuar një foto të saj jo në kushtet më të mira, e shfaqur me një maskë në fytyrë.Nuk dihet cili ka qenë reagimi i Xhemit pas këtij postimi, por me siguri në këtë mënyrë Arbana u shfajësua për të gjitha rastet kur Xhemi s’kishte dalë mirë në fotot e postuara prej moderatores.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *