Foto-galeri

Fotot më qesharake të fëmijëve

09:30 - 09.01.19 Gazeta Shqiptare

Fëmijët mund të jenë të bukur, por kur nuk ka të rriturit (edhe ndonjëherë kur janë) ata lënë anën e tyre të çoroditur që ta shfaqin.Ata transformohen në krijesa të panjohura dhe zgjohen me një kalë brenda dhomës sonë ose me një rrëmujë në kuzhinë.

Bright Side ka mbledhur këto histori të fëmijëve në mënyra të vështira për t’ju treguar se çfarë ata janë në gjendje të bëjnë.

8935510-preview2-0198614001545403374-728-0b35eba6fb-1546944086 klsff pemaa1q pema miushi mdds qenii 8934810-preview13-0148178001545403443-728-ba04b35daa-1546944086 8934910-preview12-0408172001545403437-728-5d482cd183-1546944086 topaa 8934960-2uAPfMS0ivmyJ-DVYi2mgoSpgYQSEUXHrWiB_iP_7gM-1545687824-728-9687b5ec65-1546944086 8935010-NcA5RtI-1545687699-728-0199022351-1546944086 8935060-5b69691093f7b_blHQS9C__700-1545687498-728-16baebb328-1546944086 8935110-preview6-0870415001545403403-728-7e2586d2ed-1546944086 8935860-image-crop-600x529-1545829590-728-8868dec5ce-1546944086 8935210-preview5-0266890001545403396-728-0bef387cc8-1546944086 (1) 8934860-preview4-0447062001545403385-728-26a6c9db70-1546944086 8935260-preview3-0132177001545403380-728-2745fbef67-1546944086 8935310-rmwXfZa4XnxiLU-nKWj6pAI-WeoLt3tlczSfbv3Bcno-1545686681-728-e6f43cef55-1546944086 8935360-parenting-in-a-nutshell-19-5bf514844f754__700-1545681963-728-30705a9f6b-1546944086 8935410-OFtBGLq-1545827891-728-e7e665a2d4-1546944086 8935460-baby-1545681538-728-2853065897-1546944086
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *