Foto-galeri

Për të qarë dhe për të qeshur, situata që na kapin në befasi

11:12 - 11.01.19 Gazeta Shqiptare

Nganjëherë jeta na hedh në disa situata që na kapin në befasi. Këto momente mund të na bëjnë të dëshirojmë t’i shqyejmë flokët.Nëse diçka e çmendur ndodh me ju, mos e humbni momentin, por fiksojeni.

Bright Side mblodhi 17 foto që kapin incidente që janë sa për të qarë aq edhe për të qeshur…

8978210-Oopspee-1545339262-728-9d566f02b3-1547114958 8978160-Aprilfoolsvaggies-1545345269-728-14606f5cab-1547114958 8978110-birdpoorcar2-1545678709-728-9e00aa12ed-1547114958 8978810-Carincartspot-1545677416-728-8ac6b3cdb6-1547114958 ndsnkl 8978760-Seagullphotobomb-1546900716-728-ca8321eb04-1547114958 8978660-Ilovemydad-1546897044-728-a589702044-1547114958 8978610-Nails-1545341222-728-bd15755f05-1547114958 dove 8978360-carinpool2-1546037721-728-4eded09de6-1547114958 8978560-Snowdog-1545340693-728-90ff5bd3aa-1547114958 8979260-image-crop-674x1014-1546942975-728-aa95e5317f-1547114958 8978210-Oopspee-1545339262-728-9d566f02b3-1547114958 8978260-fedexfail-1545679581-728-cb7d84b340-1547114958 8978310-covKGodyE7kMd3VcF9T1ODbdT9ACMkuDMu1J1ZbCDJg-1545729857-728-1ae9fd0528-1547114958 8979310-image-crop-564x524-1545334187-728-8a63d930cd-1547114958 ndk 8978460-SpiderinGrapes-1546892503-728-aaef8ee788-1547114958
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *