Show-Bizz

“Thashë PO”, Ermal Hoxha i propozon për herë të dytë Rezartës

21:00 - 12.01.19 Gazeta Shqiptare

Prej ditës kur Ermal Hoxha u lirua nga burgu dhe familja u bashkua sërish, këngëtarja Rezarta Shkurta nuk i kursen postimet e momenteve të lumtura në rrjetet sociale.Diçka e veçantë ka ndodhur edhe mbrëmjen e sotme dhe Rezarta e ka postuar në profilin e saj në Instagram.

Pas një dekade e gjysmë bashkë, Ermali i ka propozuar për herë të dytë Rezartës në Dubai dhe ajo ka thënë “Po”.

“Thashë po… Për të dytën herë edhe pas 15 vitesh bashkë… Në të mire e në të keqe, gjithmonë pranë teje… Të dua”, shkruan Rezarta në foton ku çifti shfaqen me duart e bashkuara”.

Padyshim, një propozim i veçantë për të afirmuar dashurinë 15 vjeçare mes tyre.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *