Show-Bizz

Demi Rose provokon fansat me foto të “nxehta” nga Meksika

14:50 - 14.01.19 Gazeta Shqiptare

Demi Rose ka nisur xhirimet për një set të ri fotografik në Meksikë. Dhe modelja pozoi e veshur me bikini portokalli.23-vjeçarja ekspozoi format e saj bombastike ndërsa në plan të parë vuri të pasmet e saj. Demi dukej tepër e zjarrtë me bikini.

demi-rose demi-rose1 demi-rose2
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.