Kronikë

Përfshihet nga zjarri pallati në Tiranë, plagosen dy persona

17:10 - 04.02.19 Gazeta Shqiptare

Një pallat është përfshirë na zjarri ditën e sotme bë rrugën “Irfan Tomini” në Tiranë. Mësohet se vatra e zjarrit ka qenë në katin e pestë të një pallati, ku për pasojë janë lënduar lehtë dy persona.Dy të plagosurit janë dërguar në spital dhe po marrin mjekimin e nevojshëm. Dyshohet se zjarri është shkaktuar nga rrjedhja e gazit të një bombule.

Njoftimi i policisë

Rreth orës 16:15 në rrugën “Irfan Tomini”, në katin e pestë të një pallati, në një banesë, ka rënë zjarr i cili është fikur nga shërbimet e zjarrfikëses dhe policisë.

Për pasojë kanë pësuar lëndime të lehta dy personat që ndosheshin në banesë.

Paraprakisht dyshohet që zjarri të ketë rënë si pasojë e rrejdhjes së gazit nga një bombël.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *