BLUETOOTH

“Me shpresën se ti je në anën tjetër…” Miriam Cani i prek të gjithë me dedikimin e saj

16:15 - 09.02.19 Gazeta Shqiptare

Shpesh kur jemi vetëm kujtojmë njerëzit, të cilët nuk jetojnë më dhe ndihemi akoma më bosh. E njëjta gjë duket se ka ndodhur edhe me këngëtaren Miriam Cani. Ajo ka shprehur mallin për nënën e saj të ndjerë përmes një postimi në rrjete sociale.“Natën kur yjet ndriçojnë dhomën time, ulem dhe flas me Hënën. Duke u munduar të arrij tek ti, me shpresën se ti je në anën tjetër, duke më folur mua, gjithashtu!”,-përfundon këngëtarja e njohur.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *