Show-Bizz

Partneri 11 vite më i ri, ja sekreti i lidhjes së Diellza Kolgecit

12:58 - 13.02.19 Gazeta Shqiptare

Para pak ditësh modelja bukuroshe Diellza Kolgeci së bashku me partnerin e saj, Fisnik Rugova, organizuan festën “BabyShower”, ku zbuluan për gjithë të ftuarit se priten të bëhen prindër të një vajze. Shumë prej nesh për Diellzën dinë shumë për hir të së vërtetës, ndërsa për partnerin e saj shumë pak. Kush është Fisnik Rugova dhe sa kohë është së bashku me Kolgecin?Partneri i saj është basketbollist dhe është 11 vite më i ri se Diellza. Sipas “Panorama Plus”, burime pranë çiftit kanë treguar se Diellza dhe basketbollisti njihen prej shumë vitesh duke qenë se të dy jetojnë në Prishtinë, megjithatë lidhja e tyre e dashurisë ka nisur vetëm një vit më parë. Edhe pse kanë një vit të lidhur, tanimë marrëdhënia e tyre duket se do përforcohet më shumë me ardhjen në jetë të foshnjës.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.