Foto-galeri

Si një buton pauze, foto sa 1 mijë fjalë

10:17 - 10.03.19 Gazeta Shqiptare

Një fotografi është si një buton pauze: jo vetëm kapni momentin, por edhe ndjenjat që vijnë së bashku me të. Ajo që e bën një foto unike është perspektiva dhe koha e saj.Derisa portretet janë gjithmonë klasik, duke luajtur me subjektin tuaj mund të ju japin shenja jashtëzakonisht krijuese – kapjen e diellit, shuplaka e kullës në Pizë, ose madje edhe kapjen e një Lilliputian-bumping Gulliver.

Bright Side ka përzgjedhur disa imazhe të mahnitshme që me siguri do të thyejnë ndjenjën tuaj të perceptimit dhe do t’ju detyrojnë të shikoni në botë në një mënyrë më kreative.

10647210-01-1551349251-728-a59d9e2d3f-1551970114 mic 10647610-wedding-with-friends-1551723548-728-7a59839e73-1551970114 top 10647560-03-1551516654-728-4ea5f08fd0-1551970114 hene dsfsd 10647510-gods_canvas-1551526443-728-a27878393b-1551970114 grusht gjethee flickr hk jkhk kljlklj hjkl 10647410-15-1551421552-728-b233a73072-1551970114 jllöll 10647360-43-1551518062-728-0c14b99c41-1551970114 vark llampe dsf ylber 10647860-image-crop-500x479-1551518035-728-5c5ea64644-1551970114 kdejl xmckcdslk 10647260-02-1551350279-728-b900a974a3-1551970114
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *