Show-Bizz

Demi Lovato paguan 35 mijë dollarë në muaj për shtëpinë me qira

11:13 - 15.03.19 Gazeta Shqiptare

Këngëtarja amerikane, Demi Lovato, është shpërngulur nga shtëpia e saj super luksoze në Los Angeles dhe është zhvendosur në një shtëpi me qira me në pagë mujore prej 35 mijë dollarësh. Apartamenti ndodhet në katin e 22-të të një pallati sërish në Los Angelos dhe është gjithashtu shumë luksoz dhe komod.Madje këngëtarja ka preferuar që disa prej pamjeve nga apartamenti i saj i ri t’i ndajë edhe me ndjekësit në rrjetin social Instagram.

Mësohet se Demi e ka hequr nga tregu shtëpinë e saj prej 9 milionë dollarësh, ku mori edhe mbidozë të lëndëve narkotike në muajin korrik të vitit të kaluar, dhe ka vendosur ta japë me qira me një vlerë prej 39 mijë dollarësh. J.K

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *