Show-Bizz

“Kur qesh dhe ti me dhëmbët si qen”, reagimi epik i Arbana Osmanit ndaj komentit

09:36 - 15.04.19 gsh

Arbana është një ndër moderatoret më të dashura në vendin tonë. Megjithatë duket se edhe ajo nuk i shpëton dot komenteve negative në rrjetet sociale. Por me kaq shumë vite eksperiencë, Arbana jo vetëm që di sesi t’i menaxhojë, por edhe t’i shndërrojë ato në autoironi.Ajo ka postuar në Instagram mesazhin e pakëndshëm që ka marrë nga dikush. “Kur qesh edhe ti me këto dhëmbët si qen….s’e di domethënë”,-ka qenë mesazhi i dërguar nga një ndjekëse. Mbi foto moderatorja ka shkruar, ”Nuk do të rresht kurrë së buzëqeshuri”.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *