Kryesore

“Trending” nis sot në News24, të rinjtë që do na krenojnë

12:27 - 17.04.19 alma

Starton sonte në mbrëmje emisioni më i ri në News24. Greta, Xhoni dhe Melisa, do të sjellin në ekranet tuaja energji rinore me “Trending”.Të rinjtë do të vijnë në ekranin e News24 përmes rrëfimeve dhe historive të tyre. Janë  energjikë e me ëndrra shumë, nganjëherë edhe mosbesues, por të bindur për të ecur përpara, për të na krenuar.

E ardhmja e Shqipërisë janë të rinjtë, ndaj mikroni i Trending u drejtohet vetëm atyre.

Sfidat e arsimit, punësimi, pasionet, argëtimi, vështirësitë e jetës rinore në Shqipëri…këto janë vetëm disa nga temat që do të trajtohen në Trending.

“Një emision i të rinjve për të rinjtë”, me regji nga Andi Begaj dhe skenar të Alma Nikollit. Na ndiqni këtë të mërkurë në orën 20:00.

Trending, emisioni më i ri në News 24

Trending, emisioni më i ri në News 24

Publiée par Trending Tv Show sur Mardi 16 avril 2019

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.