Politike

Çfarë po ndodh në Shkodër/ Protestuesit i bllokojnë rrugën Ramës

10:32 - 26.04.19 gsh

Kryeministri Edi Rama do të jetë ditën e sotme në Shkodër, ku dhe si është lajmëruar do të pritet me protesta. Ish-deputetë të PD së bashku me protestues kanë dalë tek ura e Bahcallëkut për t’i bllokuar rrugën kryeministrit. Gjithashtu protestues janë mbledhur edhe në urën e Spatharit në Vau Dejës duke bllokuar të dy anët që lidhen me Shkodrën. Ndërkaq është vënë re edhe një numër i shuar të forcave të policisë në këtë aks rrugorë.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *