Aktualitet

Video/ Tym e flakë tek Ministria e Brendshme, nis marshimi për tek Drejtoria e Policisë

20:31 - 13.05.19 gsh

Protestuesit kanë mbërritur tek Ministria e Brendshme, në pikën e parafundit të marshimit të tyre protestë. Basha dhe përfaqësues të tjerë të opozitës ndodhen mes tyre, ndërsa marshimi vijon edhe nën shi. Protestuesit dëgjohen duke thënë gjithë kohës “Rama ik!”.; “Polici e leshit”; “Polici e krimit”. Ndërkaq tymuese dhe shashka janë hedhur edhe përpara ministrisë. Ndërkohë tashmë ka nisur edhe marshimi për në destinacionin final, përpara Drejtorisë së Tiranës. 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *