BLUETOOTH

Fero nuk përmbahet më, ja çfarë i thotë Arbenitës

14:40 - 14.05.19 Gazeta Shqiptare

Prej disa muajsh ata kanë bërë publike lidhjen e tyre dhe nuk mungojnë deklaratat e dashurisë që i bëjnë njëri-tjetrit në rrjetet sociale. Fero mund të japë atë përshtypjen e reperit rebel, por ai na ka treguar se është kokë e këmbë i dashuruar me modelen simpatike. Ai nuk rresht së bëri dedikime romantike dhe të njëjtën gjë bëri në një postim të fundit të Arbenitës. Jo shpeshherë ndodh që personazhet e njohur të publikojnë foto pa make up, por Arbenita ka guxuar ta bëjë këtë dhe të themi të drejtën na duket më e bukur krejt natyrale.
“Ta ha të gjithë atë fytyrë të mirë t’ëmbël”, ka shkruar reperi në foton ku e dashura e tij shfaqet shumë simpatike pa pikë grimi në fytyrë dhe Arbenita ia ktheu me disa emoji. Sa të dashuruar duken!Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE