Kryesore

Moti sot, vranësira dhe reshje shiu

08:23 - 16.05.19 Gazeta Shqiptare

Moti sot do të jetë vranësira mesatare dhe reshje shiu  të herëpashershme në mesditë në formën e stuhive në zonën perëndimore. Era do të  jetë me drejtim  Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8-10 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 1,0–1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të mbeten konstante.Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore   8/16°C

Zonat e  ulëta   11/19°C

Zonat  bregdetare 12/21°C

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE