Politike

Protesta/ Reagon Erion Veliaj: Faleminderit kolegë

21:52 - 25.05.19 gsh

Pas përfundimit të protestës i pari që ka reaguar ka qenë kryebashkiaku Erion Veliaj. Pa asnjë mesazh politikë, ai ka falënderuar të gjithë punonjësit e Bashkisë, që menjëherë sapo janë larguar protestuesit kanë dal për të pastruar qytetin. “Faleminderit kolegë, qyteti xixë sërish”, ka shkruar Veliaj përkrah fotove ku shihen punonjësit që po largojnë nga bulevardi pankartat dhe papastëritë e protestës.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *