Show-Bizz

Incidenti hot i modeles, Heidi Lushtakut i del gjoksi në Kanë

12:52 - 18.06.19 gsh

Vetëm pak kohë më parë u mbajt Festivali i Filmit në Kanë. Sytë e gjithë botës kanë qenë tek tapeti i kuq ku dhe kanë ndjekur me kuriozitet parakalimin e VIP-ave. Por duket se këto shkrepje i paskan shpëtuar syrit të të gjithëve deri më sot. Modelja shqiptare Heidi Lushtaku ka patur një incident hot në parakalim, ku ka zbuluar më shumë sesa duhet nga dekolteja e saj.  Media franceze ‘Closer’ ka publikuar foto të modeles, duke ngatërruar edhe origjinën e saj, duke e quajtur modelja turke.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *