BLUETOOTH

Shoqet e Oriolës ndihen keq kur janë me të, zbuloni arsyen

16:30 - 18.06.19 Gazeta Shqiptare

Oriola Marashi është një ndër modelet më të dashura dhe të suksesshme në Shqipëri dhe përtej kufijve. Emri i bukuroshes lakohet nëpër mediat rozë jo vetëm për punën e saj, por edhe për jetën private.Së fundmi, një ndër shoqet e saj, këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj ka postuar një foto në ‘Instastory’, ku shihen Kourtney Kardashian (1,55 m) në krah të së motrës modele, Kendall Jenner (1,80), e cila ngjan si gjigante krah saj, në kuptim që gjatësia e Oriolës bën bujë të madhe kur del së bashku me këngëtaren dhe shoqet e tjera.

Krahasimi që i bën këngëtarja me rastet kur del me Oriola Marashin në rrugë është më se i gjetur .”Ja mi, neve”- shkruan Beatrix.

Por, pas këtij postimi, nuk nguroi as Oriola duke ju përgjigjur këngëtares me anë të këtij postimi, e cila tregon se është jo pak, por 1,85 e gjatë! Dhe peshon rreth 67 kilogramë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *