Bota

Djemtë rrahin në gjykatë vrasësin e nënës së tyre

16:59 - 12.07.19 gsh.al

Një skenë e pazakontë ka ndodhur në një Gjykatë në Ohajo. Teksa ishte në pritje të masës së dënimit, dy vëllezër kanë qëlluar vrasësin e nënës së tyre.Dale Williams, 62 vjeç, ishte në pritje të dënimit në Youngstown për vrasjen e 46-vjeçares Elizabeth Pledger-Stewart, kur djemtë e sa nisën sulmin fizik ndaj tij.

Në një moment të papritur, djemtë e kanë tërhequr të pandehurin dhe kanë tentuar që ta gjuajnë në kokë.

Pas kësaj ngjarje të dy vëllezërit u dënuan me 30 ditë burg, ndërsa Williams u dërgua në spital dhe gjyqi ndaj tij u shty.

https://www.mirror.co.uk/news/us-news/sons-murder-victim-attack-mums-17997771

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *