Aktualitet

Video/ Aksident në Librazhd. Kush është mjeku i njohur që mbeti i plagosur

19:50 - 19.07.19 gsh

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme Librazhdit. Një kamion është përplasur me një fuoristradë ku për pasojë janë plagosur personat që udhëtonin me fuoristradë. Bëhet me dije se të plagosur kanë mbetur mjeku i njohur gjinekolog Nikita dhe bashkëshortja e tij Leta Manoku të dy përkatësisht nga 60-vjeç. Aktualisht gjinekologu dhe gruaja e tij janë në spitalin e Elbasanit, në gjendje të mirë shëndetësore. Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje, ku dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve.aksident-Librazhd-3 aksident-Librazhd-4 aksident-Librazhd-6 aksident-Librazhd-7 aksident-Librazhd-1 aksident-Librazhd-2
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.