Kosova

I fashuar e duke ecur me shkop, Isa Mustafa në gjendje jo të mirë shëndetësore

13:00 - 03.08.19 gsh.al

Ish-kryeministri i Kosovës dhe kryetari aktual i LDK, Isa Mustafa duket se nuk është në gjendje shumë të mirë shëndetësore.Siç duket edhe nga fotoja, Mustafa ka një fasho poshtë qafës dhe është duke ecur me shkop ndihmës në Kuvend.

Mediat vendase bëjnë me dije se kreu aktual i LDK-së, kohë më parë i ishte nënshtruar një trajtimi shëndetësor në një qendër për terapi në Gjermani.

Ndërkohë, Isa Mustafa është rizgjedhur sot kryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës në Kuvendin e IX Zgjedhor të kësaj partie.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *