Aktualitet

Kush është i riu nga Tropoja që u gjend i therur ditën e sotme

10:07 - 12.08.19 gsh

23 vjeçari, që u gjend ditën e sotme i vrarë në Fier është Florian Selimi. Bëhet me dije se Selimi është nga Tropoja dhe se vitet e fundit ishte shpërngulur në Sulaj të Fierit. I riu  u gjet i vdekur dhe dyshohet se shkak është plagosja me thikë pas një konflikti. Policia ende nuk ka një emër për autorin për ngjarjen e rëndë.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *