Bota

Video/ Shqelma dhe grushta në mes të Mikonos, shihni si zihen femrat

10:47 - 12.08.19 gsh

Kush tha që në Mikonos sheh vetëm femra seksi që bëjnë pushime luksi? Këto pamje na tregojnë këto femra, teksa kapen prej flokësh, godasin me shqelma dhe grushta njëra-tjetrën. Video është publikuar në rrjetet sociale nga turistë të tjerë që kanë qenë prezentë në ishullin e famshëm. Ashtu si mund të shihet, dy vajzat me bikini, kanë nisur një sherr mes tyre, që janë dashur 4 burra për ti ndarë. E duke qenë se bikini i tyre ka qenë minimalist, gjatë sherrit, vajzat janë gjendur totalisht topless. Vështirë të thuhet nëse kjo pamje është më shumë seksi apo e rëndë për dy femra. 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.