Show-Bizz

Oriola Marashi “cmend” shoferët, shfaqet vetëm me tanga në motor

14:37 - 13.08.19 gsh

Modelja e njohur Oriola Marashi po kalon pushimet në Ibiza, nga ku dhe ka postuar shumë video ndërsa shfaqet teksa po shijon cdo moment me shoqërinë. Ndër postimet e bëra së fundmi ajo që na bëri më shumë përshtypje ka qenë një video ku shfaqet teksa udhëton më një motor e veshur me tanga.Modelja është e njohur për fotot dhe videot provokuese që pëlqehën dhe komentohen nga ndjekësit e saj por sigurisht kjo pamje e saj ka habitur të gjithë.

Më pas modelja ka publikuar një tjetër video ku shfaqet e veshur me të shkurtra të cilen e shoqeron me shkrimin : “Pastaj i vesha se shumë aksidente rrugës” dhe me emoji të qeshurash.

ori 0c642b69-3762-48cb-b27e-e90c2b34fdee-640x1138
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.