Aktualitet

Panik në plazhin e Borshit, merr flakë skafi në ecje

12:21 - 13.08.19 gshNjë skaf ka marrë zjarr mesditën e sotme në sy të qindra pushuesve në plazhin e Borshit. Nga të dhënat paraprake bëhet me dije se nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.  Nga ana e policisë nuk ka informacion paraprak në lidhje me ngjarjen dhe sakaq ende nuk dihen shkaqet që kanë shkaktuar zjarrin. Megjithatë ashtu si shihet edhe në këto pamje, momente antkhi ka pasur tek pushuesit, të cilët kanë parë skenën.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *