VIP PAGES

U takuan bashkë, Albin Kurti ia nxjerr “sekretet” Isa Mustafës

18:00 - 14.08.19 Gazeta Shqiptare

Albin Kurit dhe Isa Mustafa kanë zhvilluar një takim ‘kokë me kokë’ mëngjesin e djeshëm. Ndonëse pas këtij takimi asnjëri prej tyre nuk u deklaruan për medie, është Kurti ai i cili ka treguar se çfarë ka ndodhur në këtë takim përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social ‘Facebook’. Kurti ka thënë se me Mustafën kanë biseduar për situatën aktuale politike dhe se janë dakorduar që të dyja grupet parlamentare LDK dhe Vetëvendosje, më 22 gusht do të jenë në përbërje të plotë për ta shpërndarë Kuvendin e për t’i hapur rrugë zgjedhjeve të reja demokratike.*Shënim: “Lajmet” e “Bulevardit politik”, nuk janë edhe aq lajme, mos i merrni seriozisht

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.