Show-Bizz

Zhvishet Eni Cobani, probleme me mbipeshën

10:46 - 14.08.19 gsh

Eni Cobani është tashmë prej vitesh ndërmjetëse e emisionit “Shihemi në gjyq”. Si një juriste dhe si personazh televiziv jemi mësuar ta shohim gjithmonë të kujdesshme në lidhje me imazhin e saj.



Me sa duket vapa paska bërë të vetën edhe për Enin pasi diten e djeshme ajo ka postuar disa foto në profiling e saj në Instagram ku shfaqet me rroba plazhi. Ndonëse gjithmonë ka qenë pak e mbushur, në foto duket haptazi se ka pak probleme me mbipeshën.

Ajo që bëri më shumë pershtypje ishin fjalët e Enit në njërën nga fotot. Ndonëse e buzëqeshur poshtë fotos ajo shkruan: “Gjërat përfundojnë, njerëzit ndryshojnë, po a e dini cfare? Jeta vazhdon.” Me sa duket mbipesha nuk qenka shqtësimi i saj i vetëm…

68686368_572822883252283_5585888127051890688_n eni
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *