Kryesore

Plane për fundjavë? Ja si do të jetë moti

08:06 - 16.08.19 gsh

Moti do të jetë me kthjellime dhe  prani të pakta të vranësirave në zonat malore. Era do të  jetë me drejtim Veriperëndim (NË) me shpejtësi maksimale  8-12 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4  ballë me lartësi vale 1,0–1,5  metër në det të hapur.Temperaturat do të mbeten kostante.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore   14/29°C

Zonat e  ulëta    18/35°C

Zonat  bregdetare  21/33°C

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.