Aktualitet

Sot Tirana pa drita, mësoni zonat ku do të ketë shkëputje

09:26 - 16.08.19 gsh

Për shkak të punimeve që OSHEE-ja ka vendosur të bëjë në këto ditë nxehta të verës do të ketë disa ndërprerje në disa zona të Tiranës.Sipas njoftimit, ndërprerja e energjisë do të zgjasë deri në 6 orë në disa zona në Tiranës, që mund t’i shihni si më poshtë:09.00-14.00

Pjesërisht zona e Institutit Bujqësor

09:00-15:00

Pjesërisht rrugët “Siri Kodra”, “Reshit Petrela” pranë Dispancerisë, “Besim Daja”, pranë Medresesë, “Rruga Barrikadave”, “Ludovik Shllaku”, “Xhanfize Keko”, “Kujtim Laro” dhe “Sadik Petrela”

09:00-11:00

Zona Fushe Mezez pjesërisht

13:00-15:00

Rruga “Teodor Keko” pjesërisht

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.