Show-Bizz

Erik Lloshi i dha fund beqarisë, ish e dashura e tij bëhet nënë

10:01 - 18.08.19 gsh

Erik Lloshi ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pasi këngëtari i hiteve të njohura po kurorëzon në martesë dashurinë e tij me Rominën.Ndërkohë ka të reja edhe nga ish e dashura e tij, Jola, historia me të cilën është komentuar shumë në media.Ashtu si Eriku, edhe Jola ka gjetur partnerin e jetës. “Prive.al” bën të ditur se Jola ka kurorëzuar dashurinë dhe është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka postuar një foto me bebushin e saj në Instagram dhe shkruan se ai është gjithçka për të.auto_New_Project_-_2019-08-18T094839.4391566114514 auto_65045109_103332057565019_4550891879294715190_n1566114356 auto_15151404_1503812762969193_1514109724_n1566114402 auto_640-0-5d58481d08d2c1566114403
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE