Show-Bizz

Modelja nxjerr në pah format e saj “bombastike” në Itali

15:15 - 24.08.19 gsh.al

Një foto si në kohët e shkuara, në stilin klasik, por që nxjerr në pah të gjithë bukurinë e Izabel Goulart.Modelja dhe partnerja e portierit Kevin Trapp (aktualisht luan për Eintracht Frankfurt), po kalon një periudhë të shkurtër pushimesh në brigjet e Italisë, pikërisht në brigjet e Positanos, nga ku po mrekullon me fotot e saj të publikuara në rrjetet sociale.
isa m7 m6 m5 m4 m3 m2 m1
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE