Rajoni

Prokurorja speciale e Maqedonisë në depresion, i japin ilaçe në qeli

17:00 - 24.08.19 gsh.al

Prokurorja e dorëhequr speciale, Katica Janeva është në gjendje të rëndë shëndetësore në Shutkë, pas ndalimit të saj para tre ditësh.Sipas portalit “Skopje1.mk”, ajo nuk ka qenë mirë, që para se të prangoset nga policia.Ajo në qeli pranon ilaçe për qetësim dhe kundër depresionit. Ndërsa problem tjetër është edhe tensioni i gjakut.
Ajo vazhdimisht është nën mbikqyrjen dhe kontrollet e mjekut. Janeva dyshohet në rastin “zhvatja” për keqpërdorim të detyrës zyrtare.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.