LIFE STYLE

 “Fle me një dragua”, ambasadori fyen keq presidentin francez              

14:38 - 03.09.19 gsh

“Zjarri” për Amazonën që u ndez mes mes Brazilit dhe Francës, s’ka të shuar.Pas presidentit të vendit, këtë herë ambasadori i Turizmit në Brazil, Renzo Gracie ka kërcënuar se do të mbysë Emmanuel Macronin, ndërsa quajti bashkëshorten e presidentit francez një “dragua”.“Zjarri i vetëm është ai brenda zemrave të brazilianëve dhe brenda zemrës së Presidentit tone, o klloun.Eja këtu po nuk të kapa nga ajo qafa që e ke si pulë. Gruaja e tij është e bukur apo e shëmtuar? A do ta merrnit ju për grua? Nëse flet keq për vendin tonë, prit kundërpërgjigje. Fakti që ai fle në shtrat me një dragua, nuk e bën ekspert zjarresh. Ajo është e shëmtuar”, tha ambasadori i Turizmit, i cili ka nisur punën në administratë muajin e kaluar, ndërsa më parë ka qenë luftëtar i Arteve Marciale Mikse./Liberalja

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.