BLUETOOTH

Rita Ora habit me rrëfimin mbi biseksualitetin: I shoh gjërat pa fytyra dhe pa gjini

18:00 - 10.09.19 Gazeta Shqiptare

Kur bëhet fjalë për dashurinë, Rita Ora ka zbuluar se nuk njeh as fytyrë e as gjini dhe shikon më shumë personin sesa pamjen e tij fizike. Këngëtarja 28- vjeçare foli për “Daily Star Online” në lidhje me seksualitetin e saj dhe pranoi se e bezdisin kur thonë se është e lidhur me çdo njeri që fotografohet.Duke folur për jetën e saj private, Rita tha: “Unë admiroj bukurinë te burrat dhe gratë.

I shoh gjërat pa fytyra dhe pa gjini, për mua ka rëndësi personi”. Rita foli për herë të parë për biseksualitetin kur publikoi këngën “Girls” në maj.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.