Sport

Hysaj: Nuk më besohet që kam shënuar gol

18:00 - 11.09.19 Gazeta Shqiptare

Kapiteni i Kombëtares në ndeshjen e sotme shënoi edhe një gol, ndërsa në intervistën për “Supersport” tregoi se nuk po i besohej që kishte shënuar. “Loja që bëmë ishte krejt ndryshe nga Franca. E dimë që kemi potencial, kishim besim për të treguar vlerat.Zëvendësimin e kërkova vetë, sepse kisha një problem në pulpë. Nuk mund të vazhdoja dhe duhej dikush më i freskët në fushë. Akoma nuk e besoj që kam bërë gol. Duhet të marr veten dhe do e shoh më vonë golin. Gëzimin që pata në atë moment, nuk e besoja. Jam shumë i kënaqur për golin e për fitoren. Të vazhdojmë me kokën lart”.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.