Aktualitet

Djegia e makinës së Dritan Lelit/ Dëshmitarët: Ja çfarë pamë

10:51 - 10.10.19 gsh

Nje ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në qytetin e Vlorës,ku një makinë tip  ‘’Range Rover ‘’ në pronsi të Bashkisë , që përdorej nga Z.Dritan Leli është përfshirë në flakë. Deri më tani nuk ka detaje të reja, nga ngjarja e ndodhur.  Mësohet se zjarri ka qënë i Djegia e makinës së Dritan Lel, policia po heton rrethngjarjes.Banorët e pallatit kanë folur përpara kamerave, duke treguar se nuk kanë parë asnjë dhe nuk kanë dëgjuar gjë. I kontaktuar nga Top Channel, një banues i pallatit ku ndodhi ngjarja u shpreh se nuk ka dëgjuar zhurmë. “Nuk dëgjuam asnjë zhurmë, pamë vetëm makinën që kishte marrë flakë”, u shpreh ai.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.