Show-Bizz

Getoar Selimi dhe Krenar Çoçaj/ Dy ‘’baxhanakët’’ bëhen bashkë

13:47 - 10.10.19 gsh

Pavarësisht se janë parë nën shoqërinë e njëri-tjetrit, Luana Vjollca nuk është shprehur asnjëherë për lidhjen e saj me Krenar Çoçaj.Fakti që i përforcon dyshimet për lidhjen e tyre është miqësia e ngushtë e kunatit të Luanës,Getoarit me Krenarin. Këta dy të fundit janë parë shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Madje së fundmi Getoari ka publikuar një foto me Krenarin.

Bashkangjitur fotos Getoari shkruan: ‘’Jashtë shtetit’’.

Nuk kanë munguar dhe komentet duke i quajtur ‘’baxhanakë’’.

Ende nuk dihet nëse ‘’baxhanakët’’ shoqërohen nga motrat Vjollca apo jo. 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.