Aktualitet

Këpucë fëmijësh dhe njolla gjaku, ja pamja e shtëpisë së Marsida Qatjas pas konfliktit

12:05 - 10.10.19 gsh

Njolla gjaku dhe gjithcka e kthyer përmbys janë pamjet tmerrues që ka lënë pas konflikti i përgjakshëm mes Dritan Hoxhallit dhe Bledar Tocit në shtëpinë e Marsida Qartjas.  Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 00:40 në Kavajë ku mbeti i vrarë një person dhe u plagos një tjetër.Mësohet se shkak i krimit është bërë vendimi i marrë nga Marsida Qatos 30 vjeç, nënë e 3 fëmijëve, që ti jepte fund lidhjes me Dritan Hoxhalli 41 vjec, i cili nuk e ka pranuar faktin që të ndahej.Sequence 01.00_00_04_06.Still050 Sequence 01.00_00_04_06.Still050 Sequence 01.00_00_09_07.Still051
<
>

Ky i fundit kishte shkuar në banesën e ish-te dashurës, ku ishin dhe 3 meshkuj të tjerë, miku i saj me të cilin dyshohet se kishte një lidhje, dhe dy shokë të tjerë, të cilëve u kishte kerkuar ndihmë. 41 –vjecari mbeti i vrarë gjatë pëleshjes me armë zjari. Në momentin e ngjarjes kan qënë të pranishëm dhe 3 fëmijët e saj, por fatmirësisht nuk janë lënduar

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.