Aktualitet

Pëson hemorragji cerebrale, shtrohet me urgjencë në spital avokati i ish-ministrit Saimir Tahiri

19:51 - 10.10.19 Gazeta Shqiptare

Është shtruar me urgjencë në spital avokati i njohur, Maks Haxhia.Gazetarja Klodiana Lala raporton për “BalkanWeb” se avokati Haxhia ka pësuar një hemorragji cerebrale, ndaj dhe pritet t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale. Maks Haxhia është një emër i njohur, pasi ka mbrojtur shumë personazhe “VIP”.

Mes tyre janë edhe ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, dhe Arbër Çekaj, “bosi” i 613 kg kokainë, sasisë më të madhe të futur në Portin e Durrësit.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.