Aktualitet

Të shtëna me armë në Kavajë, një i vdekur dhe një i plagosur

08:21 - 10.10.19 gsh

Vrasje ne Kavaje. Nje person ka mbetur i vrare ne kavaje ndersa nje tjeter i plagosur. Dyshohet se i plagosuri eshte nje polic burgu. Dyshohet se vrasja ka ndodhur ne banesen e nje gruaje.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.