20 vite me pare

20 VITE ME PARE – 13 Tetor 1999/ Lista e plotë, zbuloni të fituarit dhe të humburit e KPD. Meidani: Nano mos hiq Majkon

07:00 - 13.10.19 Gazeta Shqiptare
  • Ambasadori i SHBA në PS

Kryetari: Limpreht njeh institucionetMeidani: Nano mos hiq Majkon

  • Dalin rezultatet e votimit. Humbasin Erion Brace, Tauland Dedja e Prela

Zbuloni të fituarit dhe të humburit e KPD

“Votimet në Kongres ishin korrekte”

Shkrim nga Albert Gjoka

Pas daljes së kryetarit të ri të PS nga Kongresi komisioni ka nxjerrë edhe listën e emrave të Këshillit të Përgjithshëm drejtues të PS. Kryetari i komisionit të Kongresit dje ka bërë publike listën e atyre që fituan për të dal në forumin socialist. “Procesi i kontrollit të votave ka qenë tepër korrekt është shpehur Roland Cani kryetar i këtij komisoni.

  • Dossier

3 mjekët psikiatër që cmendën Ballkani

 

  • Në vend të një Busti

Gjirokastër, bie Kadareja ngrihet Enveri

Mundësia e parë është që ai të ngrihet të shehi ku qëndronte monumenti i Enver Hoxhes pranë të cilit sot ndodhet një nga lokalet me moderne në jug.

 

  • I kishte Brojka

Edi Rama merr dhe pishinat

Ministria është mbrojtur me faktin se në këtë kompleks kryhen të gjitha aktivitet e notit dhe gara kombëtare për këtë sport. Bashkia mbrohet me argumentin tjetër se pishinat u shërbejnë gjithë banorëve të Tiranës për t’u argëtuar.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.