BLUETOOTH

Olta Gixhari tregon pse është mbipeshë, aktorja i përgjigjet pyetjes ngacmuese

14:26 - 15.10.19 Gazeta Shqiptare

Teksa ka hapur një bisedë me ndjekësit e saj në ‘Instagram’, aktorja Olta Gixhari u është përgjigjur shumë pyetjeve kureshtare që ka marrë. Ajo është pyetur nëse ka bërë ndërhyrje estetike dhe se pse thotë gjithnjë që është mbipeshë. Për sa i përket peshës së aktores, ajo tha se është gjithnjë mbipeshë, pasi gjatësia e saj është 1.69, ndërsa pesha e saj është 64 kg dhe pesha ideale është 59-60 kg.“Si peshë ideale duhet të isha 59-60 kg dhe jam e gjatë 1.69 cm”, u përgjigj ajo. Ndërkohë e pyetur nëse ka bërë ndërhyrje estetike, Gixhari është përgjigjur duke thënë se nuk ka bërë ndërhyrje. “S’kam asgjë të bërë. Do më vinte shumë turp të gënjeja për diçka aq shumë të dukshme”, është përgjigjur ajo. Gixhari ka theksuar se nëse do kishte bërë ndërhyrje do i vinte turp të gënjente për diçka të tillë, pasi sipas saj do të ishte e dukshme.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE