BLUETOOTH

Mbetën thashetheme! Fero me Arbenitën ‘rikthehen’ për të shijuar kohë së bashku

12:07 - 19.10.19 Gazeta Shqiptare

Ata akoma po vazhdojnë të ‘luajnë lojë’ për t’u përfolur apo edhe mbase duan të qëndrojnë larg vëmendjes së medias rozë. Prej disa ditësh është përfolur se Fero dhe Arbenita i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Shkak u bë fakti që prej kohësh ata nuk janë shfaqur më bashkë dhe për më shumë, ata i kanë fshirë fotot me njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.Mirëpo fjalët për ndarje nuk janë aspak të vërteta e fshirja e fotos ka qenë thjesht strategji e dyshes për t’u komentuar. Arbenita ndodhet aktualisht në Berlin, në të njëjtin vend ku ndodhet edhe Fero për të përgatitur projekte të reja pas largimit nga On Records. Arbenita ka marrë rrugën drejt Gjermanisë për të qenë pranë personit të zemrës dhe çifti dje kanë vizituar kopshtin zoologjik.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.