BLUETOOTH

Më në fund konfirmohet! Rifillon ‘Big Brother’, zbulohet data

18:00 - 19.10.19 Gazeta Shqiptare

Kishte kohë tashmë që përflitej se do të rikthehej në ekranin e Top Channel, një nga spektaklet më të ndjekur në Shqipëri. Bëhet fjalë pikërisht për show-n e njohur “Big Brother” dhe mesa duket fjalët kanë qenë të vërteta. Mbrëmjen e së enjtes u mbajt festa e përvitshme e Top Medias dhe kjo festë u organizua pikërisht në ambientet ku do të bëhet shtëpia e “Big Brother”. Prezantuesit Isli Islami dhe Ori Nebiaj zbuluan programet e reja që do shfaqen në Top Channel duke përmendur mes tyre edhe “Big Brother”. Isli zbuloi se “Big Brother” do të nisë vitin tjetër, në 2020. Të shohim risitë që do kemi duke qenë se pauza ka shërbyer për diçka!Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.