Aktualitet

Kejvina Kthella në Prokurori, ja çfarë dëshmoi modelja e njohur

12:12 - 08.11.19 gsh

Mbrëmjen e të martës Kejvina Kthella është shoqëruar në Prokurori ku është marrë në pyetje për rreth 10 orë. Vajza e njohur e ekranit është pyetur rreth Redjan Rrajës dhe lëvizjeve të tij ditët e fundit. Kujtojmë se Rraja aktualisht është i ndaluar nga policia si i dyshuar për përfshirjen e tij në atentantit ndaj prokurorit Arjan Ndoji në 1 nëntor, në Shkozet.kejvina 1(1) kejvina 1 kejvina 2 kejvina 1(1) kejvina 1 kejvina-1 kejvina18_1539258983-286795 kejvina-9730246 Kejvina-Kthella-1
<
>

Hetimet kanë zbuluar se modelja e njohur kishte miqësi me Redjan Rrajën, i arrestuar pak ditë më parë në Pikën Kufitare të Hanit të Hotit, në tentativë për t’u larguar nga Shqipëria. Burime policore thanë se Kthella kishte bisedime të shpeshta telefonike me 34-vjeçarin Rraja. Ndërkohë, po të njëjtat burime bëjnë me dije se Kthella është marrë në pyetje për të zbuluar më shumë rreth lëvizjeve të Rrajës, ditën e atentatit, por edhe për të mësuar më shumë mbi jetën e këtij të fundit, gjë që mund të ndihmojë hetuesit për zbardhjen e së vërtetës.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.