Aktualitet

Miqtë përlotin rrjetin, ja ngushëllimet për vdekjen e Andi Malokut

12:49 - 08.11.19 gsh

Shoferi i prokurorit Ndoja, 24-vjeçari Andi Maloku ndërroi jetë ditën e djeshme në Spitalin e Traumës. Kujtojmë se Maloku mbeti i plagosur me dy plumba në shtyllën kurrizore dhe një në kraharor, gjatë atentatit ndaj prokurorit të Durrësit Arjan Ndoja dhe personazhit të njohur të botës së krimi, me nofkën “Rrumi”. Djaloshi vetëm 24 vjeç prej një jave ndodhej në kujdesin intensiv të mjekëve në gjendje të rëndë. Kur mjekët kanë dhënë lajmin se kishte ndërruar jetë në ambjentet e spitali familjarët dhe miqtë kanë vënë kujën.51392675_1981891618782001_6813725406173069312_n (1) 14203320_1580635305574303_6968765122583153914_n 21149958_1724645524506613_6728001445385405526_n 70878001_2110695102568318_7549960565385330688_o
<
>

Në videot që qarkullojnë onlinë dëgjohen ulërimat dhe të qarat e familjarëve kur marrin lajmin e kobshëm. Ndërkaq edhe në rrjetet sociale miqtë kanë lënë mesazhe ngushëllimi në profilin e tij. “Shpirti në paqe, “Shpirti të shkoftë në xhenet. Ngushëllime familjes”, janë vetëm disa prej komenteve që shihen në adresën e tij personale.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE