Show-Bizz

I vjedhin këngën, shpërthen Adelina Ismaili: Hajnat bastardojnë dhe shkatërrojnë

09:31 - 08.11.19 gsh

Këngëtarja e njohur kosovare Adelina Ismaili, ka patur një reagim të ashpër në profilin e saj në Instagram, kundrejt vjedhjes së këngës. Ky reagim i këngëtares ka ardhur pasi një nga këngët e saj që ka kënduar pas luftës “Shko n’RrS” është interpretuar nga Albina Kelmendi dhe Taulant Bajraliu në një emision për vitin 2020 në Kosovë. “Nëse ka një arsye pse po i gëzohem krijimit së qeverisjes së re në Kosovë, është besimi im që vërtet do të fitoj gjyqet kundër hajnave që me dekada vjedhin, bastardojnë dhe shkatërrojnë idetë dhe krijimtarinë time”, ka shkruar Adelina në Instagram. Duke i kërcënuar se së shpejti do i hedh në gjyq.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.