Kryesore

“Plehra”/ Reagon për herë të parë Kejvina: Po abuzoni si kafshët, do përgjigjeni

14:44 - 09.11.19 gsh

Pas disa ditësh që mediat kanë nxjerrë detaje nga shoqërimi i saj në Prokurori, reagon për herë të parë Kejvina Kthella. Në Instagram, vajza e ekraneve ka shpërthyer kundra gazetarëve, duke i quajtur gazeflliqësira. Kujtojmë se ditën e mërkurë mediat publikuan lajmin se bjondja seksi kishte qëndruar mbi 10 orë në Prokurori, si person që ka dijeni për lëvizjet e Redjan Rrajas, i dyshuar për atentatin e prokurorit Ndoj.Më tej mediat folën dhe për një lidhje mes 34-vjeçarit nga Fushë-Kruja dhe velinës 24-vjeçare. Por duket se të gjithë këto lajme për vetë Kejvinën janë abuzime. Me tone të ashpra, ajo ka zgjedhur këtë mënyrë për të përgënjeshtruar gjithçka është përfolur.   “Gazeflliqësira do përgjigjeni shumë shpejt për kto artikuj qe keni përdorur në emrin tim! Po abuzoni si kafshët, plehra!”, shkruan Kejvina.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.