Sport

“Nuk mund të bësh shaka me të”, motrat e Ronaldos mesazh të qartë Sarrit

17:33 - 15.11.19 Gazeta Shqiptare

Pikërisht kjo ndodhi edhe mbrëmë me motrat e Kristiano Ronaldos, të cilat pas tripletës të lojtarit me Portugalinë, nuk nguruan të postojnë në rrjetet sociale, dhe të hedhin kunja në drejtim të trajnerit të Juventusit.Katia, njëra nga motrat e 34-vjeçarit reagoi në “Instagram”, teksa pas paraqitjes së shkëlqyer të futbollistit shkruan: “ Mos bëni shaka me atë. Imagjinoni sikur të mos e kishit bërë. Krenaria e një motre.”

Nuk mungoi as reagimi i motrës tjetër Ema, e cila në postimin e saj shkruan: “Zoti nuk zhgënjen. A është mirë tani?”

Mesazhe këto të qarta për teknikun e Juventusit, Mauricio Sarri, i cili pas zëvendësimit që i bëri Ronaldos në ndeshjen me Milanin, u shpreh se ai ishte i dëmtuar.

P

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE